Pastoraal team

H. Pauw, pastoor
tel. 06-30162927
E-mail: h.pauw@mlparochie.nl

L. Daalhuizen, pastoraal werker
tel. 024-34 303 89
E-mail: b.daalhuizen@mlparochie.nl

J. van Heugten, diaken
tel. 06-45155929
E-mail: j.vanheugten@mlparochie.nl

C. Peters, diaken
tel. 06-51036579
E-mail: c.peters@mlparochie.nl

M. Smits, priester
tel. 0315-34 60 20
E-mail: m.smits@mlparochie.nl

M. Tankink, pastoraal werker
tel. 06-12387527
E-mail: m.tankink@mlparochie.nl

Diaken

J. Brugman, diaken
tel. 0315-32 73 81
E-mail: j.brugman48@gmail.com

Voor persoonlijke vragen kunt u terecht bij bovengenoemde pastores. Overige vragen kunt u neerleggen bij het centraal secretariaat van de parochie.

Internet

U kunt de parochie vinden op internet onder:
www.maria-laetitia.nl

Centraal secretariaat parochie Maria Laetitia
Kantoor en postadres:
Pastoor Vernooijstraat 7
7071 BR Ulft

Secretariaat:

Secretaresse: mevr. K. van Rooijen
Email: secretariaat@mlparochie.nl
Telefoon 0315-34 20 44
Openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 – 11.30 uur
In de maanden Juli en Augustus is het secretariaat alleen op de woensdag geopend.

Administratie:
Administratrice: mevr. J. Lukassen-Overbeek
Rekeningnummer parochie: NL40 ABNA 0414 1676 27
Telefoon: 0315-34 20 44
Email: secretariaat@mlparochie.nl
Openingstijden: maandag en woensdag 09.00 -11.30 uur

  • Zoeken

  • Jaar/maand kalender

    oktober 2018
    M D W D V Z Z
    « sep    
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031  
  • Agenda

    Er zijn momenteel geen toekomstige events.