Hier vindt u een overzicht van de weekendvieringen en de vieringen door de week in de kerk en zorgcentra van Parochie Maria Laetitia:

Weekendvieringen

DatumOLV. Tenhemelopneming /
H. Geest Doetinchem
H. Martinus Wijnbergen/
De Huet Doetinchem
H. Augustinus / H. Martinus
Gaanderen
H. Martinus
Etten
HH. Petrus en Paulus
Ulft
De Goede Herder
Dinxperlo
H. Martinus
Gendringen
Zondag 21 oktober
29e zondag van het jaar (B)
Zo. 21 okt. 10.30 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
In Laudem Dei + Wwijk
Za. 20 okt. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Dameskoor
Za. 20 okt. 19.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Gemengd koor
Zo. 21 okt. 10.30 uur
Communieviering
M. Tankink
Kerkkoor
Zo. 21 okt. 10.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor
Zie OLV of P&P UlftZa. 20 okt. 17.30 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Kerkkoor
Zaterdag 27 oktober
Zondag 28 oktober
30e zondag van het jaar (B)
Zo. 28 okt. 10.30 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Volare
Za. 27 okt. 19.00 uur
Communieviering
C. Peters
MonteVino
Zo. 28 okt. 10.30 uur
Presentatieviering
C. Peters
Liberate
Za. 27 okt. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Kerkkoor
Zo. 28 okt. 10.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
UGK Jubileum + Wyler
Za. 27 okt. 19.00 uur
Eucharistieviering
M .Smits
Kerkkoor
Za. 27 okt. 10.30 uur
Knollenkermis
C. Peters
Kerkkoor
Donderdag 1 nov.
Allerheiligen
Do. 1 nov. 19.00 uur
Allerheiligen
M. Smits
In Laudem Dei
Zie OLV of P&P UlftZie OLV of P&P UlftZie OLV of P&P UlftDo. 1 nov. 19.00 uur
Allerheiligen
H. Pauw/C. Peters
Kerkkoor
Zie OLV of P&P UlftZie OLV of P&P Ulft
Vrijdag 2 nov.
Allerzielen
Vrij. 2 nov. 19.00 uur
Eucharistie-/Allerzielenviering
H. Pauw/C. Peters
Laurentiuskoor
Vrij. 2 nov. 19.00 uur
Allerzielenviering
Parochianen
Dameskoor (ov)
Vrij. 2 nov. 19.00 uur
Allerzielenviering
Parochianen/J. Brugman
Gemengd koor
Zie OLV of P&P UlftVrij. 2 nov. 19.00 uur
Gebedsviering
Werkgroep
Kerkkoor
Vrij. 2 nov. 19.00 uur
Gebedsviering
Werkgroep
Kerkkoor
Vrij. 2 nov. 19.00 uur
Gebedsviering
Werkgroep
Kerkkoor
Zaterdag 3 november
Zondag 4 november
31e zondag van het jaar (B)
Zo. 11 nov. 10.30 uur
Eucharistieviering/KND
B. Driever
Volare
Za. 10 nov. 19.00 uur
Communieviering
M. Tankink
Alle koren
Zo. 11 nov. 10.30 uur
Communieviering
M. Tankink
Keithof St. Maarten
Za. 10 nov. 18.30 uur
Gezinsviering St. Maarten
J. van Heugten
Singing Kids
Zo. 11 nov. 10.00 uur
Eucharistieviering
Mgr. Hoogenboom
Kerkkoor
Zo. 11 nov. 10.00 uur
Caeciliaviering
J. van Heugten
Kerkkoor
Zo. 11 nov. 10.00 uur
Communieviering
C. Peters
Kerkkoor
Zaterdag 10 november
Zondag 11 november
32e zondag van het jaar (B)
Zo. 18 nov. 10.30 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
In Laudem Dei
Za. 17 nov. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Herenkoor
Za. 17 nov. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. van Merm
Liberate
Zo. 18 nov. 10.30 uur
Communieviering
J. van Heugten
Kerkkoor/Ceciliafeest
Zo. 18 nov. 10.00 uur
Eucharistieviering
H. van Merm
Dinxperlo-Breedenbroek
Zie OLV of P&P UlftGeen viering
Concert
Zaterdag 17 november
Zondag 18 november
33e zondag van het jaar (B)
Zo. 12 aug. 10.30 uur
Eucharistieviering
M. Smits /ILD & Volare
Za. 11 aug. 19.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits/Cantor
Zo. 12 aug. 10.30 uur
Communieviering
M. Tankink/Samenzang
geen viering
Zie OLV of P&P Ulft
Zo. 12 aug. 10.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw/Kerkkoor
Za. 11 aug. 19.00 uur
Communieviering
M. Tankink/Samenzang
geen viering
Zie OLV of P&P Ulft
Zaterdag 24 november
Zondag 25 november
Christus Koning
Zo. 25 nov. 10.30 uur
Vormselviering
Mgr. Woorts/J. van Heugten
Volare
Za. 24 nov. 19.00 uur
Communieviering
M. Tankink
Herenkoor
Zo. 25 nov. 10.30 uur
EV/Ceciliaviering
H. Pauw
Gemengd koor
Za. 24 nov. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Kerkkoor
Zo. 25 nov. 10.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor/Ceciliafeest
Za. 24 nov. 19.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor
Za. 24 nov. 17.30 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Kerkkoor
Zaterdag 1 december
Zondag 2 december
1e zondag van de advent
Zo. 2 dec. 10.30 uur
Eucharistie/familieviering
H. Pauw
Singing Kids
Za. 1 dec. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Dameskoor
Zo. 2 dec. 9.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Gemengd koor
Za. 1 dec. 19.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor
Zo. 2 dec. 10.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor
Zie OLV of P&P UlftZa. 1 dec. 17.30 uur
Eucharistieviering
M. Smits
Kerkkoor
Zaterdag 8 december
Zondag 9 december
2e zondag van de advent
Zo. 9 dec. 10.30 uur
Eucharistieviering/KND
M. Smits
Volare
Za. 8 dec. 19.00 uur
Eucharistieviering
M. Smits
MonteVino
Zo. 9 dec. 10.30 uur
Communieviering
M. Tankink
Liberate
Za. 8 dec. 19.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw/C. Peters
Kerkkoor
Zo. 9 dec. 10.00 uur
Eucharistieviering
H. Pauw
Kerkkoor
Zo. 9 dec. 10.00 uur
Communieviering
C. Peters
Kerkkoor
Zo. 9 dec.10.00 uur
Communieviering
J. van Heugten
Kerkkoor

Vieringen door de week

LocatieDatumTijdstipVieringVoorganger
Croonemate Doetinchem
3e vrijdag van de maand
vrijdag 2 juni15.00 uurOec. PinkstervieringA. van der Heiden
Schavenweide
2e donderdag van de maand
donderdag 14 juni15.00 uurWoord- en communievieringJ. Brugman
Het Weerdje Doetinchem
1e woensdag van de maand
woensdag 16 mei15.00 uurOec. PinkstervieringA. van der Heiden/M. Stortelder
Schavenweide Doetinchem
2e donderdag van de maand
donderdag 26 april15.00 uurProtestantse kerkdienstA. van der Heiden
donderdag 17 mei19.00 uurOec. PinkstervieringA. van der Heiden/V. Schrover
donderdag 28 juni15.00 uurProtestantse kerkdienstA. van der Heiden
Den Ooiman (verpleeghuis)
Doetinchem
zondag 20 mei10.00 uurCommunievieringV. Schrover
zondag 17 juni10.00 uurCommunievieringV. Schrover
Verzorgingshuis Pelgrim
Gaanderen
zaterdag 28 april15.00 uurWoord- en gebedsvieringM. Stortelder
zaterdag 19 mei15.00 uurOec. PinkstervieringM. Stortelder/J. Brugman
zaterdag 9 juni15.00 uurWoord- en communievieringJ. Brugman
zaterdag 23 juni15.00 uurWoord- en gebedsvieringM. Stortelder
Antonia
Terborg
zaterdag 28 april15.00 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
zaterdag 5 mei15.00 uurWoord- en communievieringA. Pelgrim
zaterdag 12 mei15.00 uurMoederdag/ MariavieringG. v.d. Munckhof
zaterdag 19 mei15.00 uurPinksterenA. Koenders
zaterdag 26 mei15.00 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
zaterdag 2 juni15.00 uurWoord- en communievieringM. Jansen
zaterdag 9 juni15.00 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
zaterdag 16 juni15.00 uurWoord- en communievieringA. Pelgrim
zaterdag 23 juni15.00 uurEucharistieviering met ziekenzalvingG. v.d. Munckhof/A. Morsink
zaterdag 30 juni15.00 uurWoord- en communievieringA. Koenders
Debbeshoek
Ulft
vrijdag 27 april18.00 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
vrijdag 4 mei18.00 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
woensdag 9 mei18.00 uurHemelvaartG. v.d. Munckhof
vrijdag 11 mei18.00 uurMoederdag/MariadagA. Pelgrim
vrijdag 18 mei18.00 uurPinksterenG. v.d. Munckhof
vrijdag 25 mei18.00 uurWoord- en communievieringA. Koenders
vrijdag 1 juni18.00 uurWoord- en communievieringG.v.d. Munckhof
vrijdag 8 juni18.00 uurWoord- en communievieringM. Jansen
vrijdag 15 juni18.00 uurWoord- en communievieringA. Pelgrim
vrijdag 22 juni18.00 uurEucharistieviering met ZiekenzalvingG. v.d. Munckhof/A. Morsink
vrijdag 29 juni18.00 uurWoord- en communievieringA. Koenders
Schuylenburghwoensdag 25 april16.30 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
woensdag 2 mei16.30 uurEucharistievieringA. Morsink
woensdag 9 mei16.30 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
woensdag 16 mei19.00 uurOecumenischA. Koenders
woensdag 23 mei16.30 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
woensdag 30 mei16.30 uurEucharistievieringA. Morsink
woensdag 6 juni16.30 uurEucharistievieringA. Morsink
woensdag 13 juni16.30 uurWoord- en communievieringG. v.d. Munckhof
woensdag 20 juni16.30 uurEucharistieviering met ziekenzalvingG. v.d. Munckhof/A. Morsink
woensdag 27 juni19.00 uurOecumenischv.d. Velde-Meijer
Zorgcentrum Maria Magdalena
Postel Gendringen
woensdag 25 april10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 2 mei10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 9 mei10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 16 mei10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 23 mei10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 30 mei10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 6 juni10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 13 juni10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 20 juni10.00 uurEucharistievieringM. Smits
woensdag 27 juni10.00 uurEucharistievieringM. Smits
Zorgcentrum Dr. Jennyelke laatste vrijdag11.00 uurEucharistievieringM. Smits
Kerklocaties
H. Martinus Ettenelke dinsdag19.00 uurEucharistievieringM. Smits
OLV. Tenh/ H. Geest Doetinchemelke woensdag19.00 uurEucharistievieringH. Pauw
woensdag 2 meiGeen viering
elke vrijdag10.00 uurEucharistievieringH. Pauw
vrijdag 4 meiGeen viering
Hoogfeest Heilig hartvrijdag 8 juni10.00 uurEucharistievieringH. Pauw
HH. Petrus en Paulusvrijdag 29 juni10.00 uurEucharistievieringH. Pauw
H. Martinus Gendringendonderdag 3 mei19.00 uurEucharistieviering voor Dora VisserM. Smits
vrijdag 4 mei19.00 uurDodenherdenking
Petrus en Pauluskerk Ulftelke vrijdag9.30 uurEucharistievieringM. Smits
elke 1ste vrijdag v.d. maand8.30-9.15BiechtgelegenheidM. Smits
H. Mauritiuskerk Silvoldeelke donderdag9.30 uurRozenkransgebed
De Goede Herderkerk Dinxperloelke 1ste woensdag18.30 uurEucharistieviering/RozenkransgebedM. Smits
woensdag 6 junigeen viering
H. Martinuskerk Gendringenelke vrijdag15.00-15:50 uurOpenkerk met uitstelling van het Allerheiligste

  • Zoeken

  • Jaar/maand kalender

    oktober 2018
    M D W D V Z Z
    « sep    
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031  
  • Agenda

    Er zijn momenteel geen toekomstige events.