Locaties

Locaties

Azewijn

Azewijn

H. Mattheus Azewijn
Mattheusplein 1, 7045 AC Azewijn, tel. 0314-65 12 56
E-mail: rkazewijn@mlparochie.nl
NL89RABO03746.06.439 Rabobank rekeningnummer
Secretariaat: laatste maandag van de maand van 19.00 tot 20.00 uur in de sacristie.


Breedenbroek

Breedenbroek

H.H. Petrus en Paulus Breedenbroek
Terborgseweg 34, 7084 AJ Breedenbroek, tel. 0315-65 12 84
Postadres: Postbus 21, 7090 AA Dinxperlo
E-mail: rkbreedenbroek@mlparochie.nl
NL88RABO03104.00.023 Rabobank rekeningnummer
Secretariaat: eerste woensdag van de maand van 10.00 tot 12.00 uur


Dinxperlo

Dinxperlo

De Goede Herder Dinxperlo
Allee 58/A, 7091 AM Dinxperlo, tel. 0315-65 14 96
E-mail: rkdinxperlo@mlparochie.nl
NL17RABO03139.04.456 Rabobank rekeningnummer
Secretariaat: woensdag van 10.00 tot 11.00 uur


Doetinchem

Doetinchem

OLV. Tenhemelopneming / H. Geest Doetinchem
Pr. Hendrikstraat 36, 7001 GL Doetinchem. Tel. 0314-39 10 91
E-mail: rkdoetinchem@mlparochie.nl
Rekeningnummer OLV. Tenhemelopneming:
NL 95 ABNA 0533 0352 87 (kerkbalans)
NL81 ABNA 0447 5381 87 (betalingen, vieringen, intenties)
Rekeningnummer H. Geest:
NL88 INGB 0001 0210 10
NL37 ABNA 0533 0377 86
NL82 RABO 0384 3514 76
NL68 RABO 0384 3994 52 (onderhoud begraafplaats)
Secretariaat: maandag, woensdag en vrijdag van 09.30 – 12.00 uur.


Etten

Etten

H. Martinus Etten
Dorpsstraat 19, 7075 AC Etten. Tel. 0315-34 24 98
E-mail: rketten@mlparochie.nl
NL23 RABO 0317 8004 50 (rek. courant)
NL82 RABO 0317 8018 13 (kerkbalans)
Secretariaat: woensdag 10.00 – 11.00 uur en na vieringen.


Gaanderen

Gaanderen

H. Augustinus / H. Martinus Gaanderen
Kerkstraat 72, 7011 CP Gaanderen. Tel. 0315-32 32 23
E-mail: rkgaanderen@mlparochie.nl
Rekeningnummer H. Martinus:
NL76 RABO 0115 3918 27 (rek. courant)
NL17 RABO 0115 3013 21 (kerkbalans)
Rekeningnummer H. Augustinus:
NL67 RABO 0115 3105 09 (rek. courant)
Secretariaat: dinsdag 09.30 – 10.30 uur, donderdag 14.00 – 15.00 uur.


Gendringen

Gendringen

H. Martinus Gendringen
Past. Wijfkerstraat 1, 7081 BT Gendringen, tel. 0315-68 13 64
E-mail: rkgendringen@mlparochie.nl
NL24RABO0116302429 Rabo rekeningnummer
NL94RABO0116393610 Rekeningnummer kerkbalans
Contactpersoon Kerkbalans, R. Giesen, tel. 0315-63 24 12
Secretariaat: maandagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur (ingang aan de Staringstraat)


Megchelen

Megchelen

H. Martinus Megchelen
Past. Mölderstraat 2, 7078 BB Megchelen, tel. 0315-37 72 12
E-mail: rkmegchelen@mlparochie.nl
NL62RABO01327.00.662 Rabo rekeningnummer
Secretariaat: dinsdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur


Netterden

Netterden

H. Walburgis Netterden
Netterdensestraat 8, 7077 AB Netterden, tel. 0315-38 61 63
E-mail: rknetterden@mlparochie.nl
NL67RABO03266.13.854 Rabo rekeningnummer


Silvolde

Silvolde

H. Mauritius Silvolde
Prins Bernhardstraat 4, 7064 GG Silvolde, tel. 0315-32 30 10
E-mail: rksilvolde@mlparochie.nl
NL50RABO03591.00.333 Kerkbalans Rabobank
NL21RABO03591.70.404 Kerkhof Rabobank
NL62RABO0359147550 Overige zaken Rabobank
Secretariaat: dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur Donderdagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur


Terborg

Terborg

H. Georgius Terborg
Hoofdstraat 75, 7061 CH Terborg. Tel. 0315-32 30 60
E-mail: rkterborg@mlparochie.nl
NL40 ABNA 0936 2497 57 (kerkbalans)
NL97 RABO 0359 1232 52 (rek. courant)
Secretariaat: woensdag 09.00 – 11.00 uur en volgens afspraak.


Ulft

Ulft

H.H. Antonius en Petrus & Paulus Ulft
J.F. Kennedyplein 9, 7071 BT Ulft. Tel. 0315-68 12 75
E-mail: rkulft@mlparochie.nl
NL88RABO03638.09.872 Kerkbalans Petrus en Paulus
NL68INGB00056.00.643 ING bank Petrus en Paulus
NL72RABO03638 00 557 Rabobank Antonius
NL41RABO03638 75 999 Kerkbalans Antonius
Secretariaat: maandag- en donderdagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur


Varsselder-Veldhunten

Varsselder

H. H. Martelaren van Gorkum Varsselder-Veldhunten
Hoofdstraat 31, 7076 AG Varsselder. Tel. 0315-68 10 13
E-mail: rkvarsselder@mlparochie.nl
NL57RABO01531.01.210 Rabobank rekeningnummer
Secretariaat: laatste woensdag van de maand van 10.00 tot 11.00 uur


Varsseveld

H. Laurentius Varsseveld
Liesbeth Veldkamp, contactpersoon. Tel. 0315-24 21 25
E-mail: rkvarsseveld@mlparochie.nl
ING NL68INGB000290863 Kerkbijdrage
NL69RABO03648.88.466 Rabobank


Wijnbergen / De Huet

Wijnbergen

H. Martinus Wijnbergen / De Huet Doetinchem
Doetinchemseweg 11, 7007 CA Doetinchem. Tel. 0314-32 37 37
E-mail: rkwijnbergen@mlparochie.nl
ING NL45 INGB 0000 8332 16 (rek. courant)
NL16 ABNA 0231 9526 86
NL20 RABO 0384 3480 33 (rek. courant Wijnbergen)
NL36 RABO 0314 3167 52 (rek. courant/kerkbalans De Huet)
Secretariaat: woensdag en vrijdag van 09.30 – 11.30 uur.


Nieuws omliggende parochie´s